top of page

Infoport / Tur Rehber Sistemleri

Açik veya kapali alanlardaki̇  tüm fabri̇ka gezi̇si̇ ,okul- eği̇ti̇m,turi̇st gezi̇si̇, spor müsabakasi sirasinda, kongre , semi̇ner , ve konferanslarda  i̇nfoport si̇stemleri̇ni̇ tamamen mobi̇l olarak kullanabi̇li̇rsi̇ni̇z .

İsterseni̇z uygun fi̇yatlarla fi̇rmamizdan günlük ki̇ralayabi̇li̇rsi̇ni̇z.

 

Konuşmacidan Gelen Ses;

 

  • Veri̇ci̇ Sayesi̇nde Gerek Di̇rek Di̇nleyi̇ci̇lere,

  • Gerekse  Tercümandan Alicili Kulakliklar Yardimiyla Di̇nleyi̇ci̇lere Aktarilir.

100 Metrekareli̇k Alanda Herhangi̇ Bi̇r Diş Ses Etki̇leşi̇mi̇ Olmadan  Organi̇zasyonlarinizi Gerçekleşti̇rebi̇li̇rsi̇ni̇z.

Infoport / Tur Rehber Sistemleri

Yüksek kaliteli ve net ses aktarımını gecikmesiz olarak sağlayan tur rehber sistemlerimiz etkinliklerinizde misafirlerinizle güçlü iletişim kurmanıza yardımcı olur. Fabrika gezilerinde, seminerlerde, kültür turlarında ve sesinizi duyurmanız gereken her duruma uygun infoport çözümleri Tur Rehber Serilerinde sizi bekliyor. Kurulum gerektirmeyen cihazlar kolay kullanım olanağı sağlıyor. 

Birden fazla dile simültane çeviri yapılması gerektiğinde ya da soru-cevap etkinlikler için yaratıcı çözümler sunan elektronik rehber sistemleri aynı zamanda müze, kültür gezileri ve benzeri turlarda eşsiz özellikler sunarak sahadaki en büyük yardımcınız olmaya aday. Mola verdiğinizde zaman ayarı yapabilir, katılımcılarınıza çağrı gönderebilir ve herkesin kolayca zamanında toplanmasını sağlayabilirsiniz. 

Çift yönlü interaktif iletişim 

Yüksek Ses Kalitesi ile Karşılıklı İletişim

ORIA-050 (TALKBACK) Kablosuz Rehber Dinleme / Konuşma sistemi, rehber ve katılımcıların karşılıklı anlatım veya soru/cevap şeklinde birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlar. Rehber üzerinde taşıdığı ORIA-050 cihazının mikrofonundan anlatımını yaparken misafirler kulaklıklarından rehberi dinler. Misafirlerden soru sormak isteyen olduğunda kendi cihazının mikrofonundan rehbere sorusunu iletir. Aynı anda diğer katılımcılar soruyu ve rehberin cevabını duyar. Soru-cevap ve karşılıklı konuşma uygulamalarının olduğu tüm alanlarda kullanılabilir.

bottom of page