top of page

 Hizmetlerimiz

AtlasCo

 

Sektördeki 20 yıllık deneyimimizi 2018 yılında AtlasCo Organizasyon proje danışmanlık adıyla sizlerle buluşturan firmamız, en güncel teknik cihazlar ile en üstün hizmeti siz müşterilerimize sunmak amacı ile kuruldu. Organizasyon,infoport tur rehber sistemleri ve simultane çeviri sektöründe lider kadroya sahip firmamız bunun yanı sıra ses sistemleri, ışık sistemleri, görüntü sistemleri, video konferans sistemleri, dekor ve sahne çalışmaları, yazılı çeviri ve diğer ekipmanlar gibi birçok alanda müşterilerine profesyonel danışmanlık desteği vermektedir. AtlasCo İstanbul Türkiye'de yerleşik bir gelişim merkezi olarak kurulmuştur.

Kuruluş, amacına veya misyonuna daha fazla ulaşmak için  danışmanlık, teknik destek ve akademi olarak hizmet vermektedir. Uluslararası projelerle eğitim ve organizasyon çalışmalarında ihtiyaç duyulan tüm alt başlıklarda, Türkiye ve uluslararası kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Bu bağlamda şirketimiz ayrıca AB ve yerel projelerin yüklenicisi olarak çalışmaktadır. Hizmet verdiğimiz alanlar:

Infoport Tur Rehber Sistemleri

 

İnfoport sistem kiralama hizmeti, simultane çeviri hizmetini teferruatlı kabin ve ekipman cihazları kullanmaksızın pratik bir şekilde almak isteyen kişi ve kurumların seçtiği bir hizmettir. Fabrika ziyareti, gemide tatbikat, 5-10 kişilik çekim ekiplerinin gerçekleştirdiği uluslararası mülakalatlar/röportajlar gibi etkinliklerde katılımcı sayısının da az olması nedeniyle simultane tercüme kabinleri ve ekipmanları kurmak mümkün veya pratik olmayabilir. Bir fuarda basın toplantısı veya bir üretim tesisi ziyareti gibi etkinliklerde tercümeye ihtiyaç duyulduğunda, en iyi çözüm mobil tercüme sistemi olarak tanımlayabileceğimiz infoport sistemlerdir.

Infoport olarak bilinen bu mobil sistem, verici ve alıcı olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Hoparlör, bir vericiye bağlı bir mikrofona konuşur. Tercüman, ikinci bir vericiye bağlı bir mikrofona (eşzamanlı) tercüme sağlar. Tercümeyi dinlemek isteyen katılımcılar, kulaklıklarını bir alıcıya bağlayarak diğer dilde konuşmayı takip etmelerini sağlar. Bu sistem genellikle katılımcıların hareket halinde olduğu durumlarda kullanılır.İnfoport sistemleri interaktif karşılıklı konuşmalara ve 5 ayrı dilde sunuma olanak sağlamaktadır.

 

Şirketimiz dinleyici grubunuzla yapacağınız her türlü etkinlikte konuşmacı ile grup arasına başka seslerin girmesine izin vermeden doğrudan sizi dinlemelerini sağlayacak infoport hizmetini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Müşterilerimize ayrıca teknik eleman ve çeviri hizmeti de istenildiğinde vermekteyiz.

 

Danışmanlık

  • AtlasCo kamusal ve sivil kurum ve kuruluşlara eğitim, ihtiyaç analizi, eğitim programı geliştirme, geliştirilen programlara uygun içerik üretme ve programın uygulanmasında görev alacak kişileri eğitme hizmetleri vermektedir.

  • AtlasCo resmî ve özel eğitim kurumlarına kurumsal yapılanma, birim yapılandırma, insan kaynağı yerleştirme ve geliştirme gibi kurumsal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

  • AtlasCo Araştırma ve Geliştirme Departmanları gibi gelişim  alanlarında pek çok özel öğretim kurumuna odaklı danışmanlık hizmeti vermektedir. 

  • AtlasCo Event . Özgün bir eğitim düşüncesi geliştirmek ve eğitim alanında yaşanan sorunlara çözüm üretme amacı ile kurumlar ve şahıslar arasında bilgi ve deneyim alışverişini sağlar ve geliştirir.

  • Kurulduğu günden bugüne resmî ve özel kurumlar ile akademisyenlere, öğretmenlere, velilere ve öğrencilere yönelik çeşitli hizmetler üretmiştir. Özellikle düzenlediği uluslararası  eğitimler, hazırladığı bilimsel araştırmalar, projelendirip uyguladığı uluslararası ve ulusal sempozyum, atölye, konferans vb. bilimsel toplantılar, yayımladığı akademik ve uygulamaya dönük yayınlar alanın paydaşlarınca takdirle karşılanmıştır.

  • AtlasCo’ın çeşitli alanlarda hizmet ve ürün sunduğu kurumlar arasında  Milli eğitim bakanlığı , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı,  İstanbul Valiliği gibi kamu kurum ve kuruluşları; Mavi Hilal Vakfı, sivil toplum kuruluşları; yerel yönetimler ve Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi gibi çok sayıda yüksek öğretim kurumu bulunmaktadır.

 

Organizasyon

Atlasco kurulduğu günden itibaren birçok ulusal ve uluslararası organizasyone ev sahipliği yapmıştır. Siz yapmak istediğinizi söyleyin tüm organizasyon kurgusunu isteğiniz doğrultusunda birlikte planlayalım.  

Teknik ekipman desteği

Atlasco Ulusal ve uluslararası organizasyonlarda kurumların ihtiyaç duyduğu ekipman desteğinde gerek yüklenici olarak gerekse çözüm ortaklarıyla işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Simultane çeviri, LED ekran çözümleri, infoport kiralama, kamera ve ses sistemleri hizmet alanlarında çözüm ortağınız olarak yer almaktadır.

 

Ajans

Atlasco Ajans hizmetleriyle websitesi, sosyal medya yöneticiliği, organizasyonlarınızın çevrimiçi oturumları , sosyal medya canlı yayın desteği ile hizmet vermektedir. 

bottom of page